Karsa Çelik Yapı firması olarak Bursa'da Çelik Konsturksiyon Sektöründe Öncü lider Firmayız.

Merdiven Sistemleri
Yazar

karsa celik yapı 27 Mart 2021

Dekoratif Merdivenler

Merdivenler basamaklardan ve yükselticilerden oluşur. Yükselticiler, bir adım ve sonraki adım arasındaki boşluğu oluşturan dikey yakın öğelerdir. Merdivenlerin daha ilginç ve benzersiz görünmesi için yükselticileri dekore etmek harika bir fikir. Ancak geriye dönüp bakıp bazı eski kültürleri analiz edersek, bu yeni bir kavram değil. Günümüzde tasarım konseptleri güçlü renklere ve güçlü mesajlara dayanmaktadır.

Dekoratif Merdiven Sistemlerimize Hoş Geldiniz

En kaliteli merdivenler inşa etmeye gelince, piyasayı köşeye sıkıştırdık.

Şirketimiz, merdiven sistemlerinin mükemmel bir şekilde tasarlanmasını , işlenmesini ve kurulmasını sağlamak için 30 yılı aşkın sektör deneyimi ve bilgisine sahiptir . İnşaatçılar, mimarlar, müteahhitler ve ev sahipleri için merdiven yapım sürecinin her aşamasını idare edebilecek yetenekli uzmanlardan oluşan bir ekibimiz var. İster büyük bir lüks ev için göz alıcı merdivenlere ihtiyacınız olsun, ister bir ofis binasındaki bir merdiveni yeniden biçimlendiriyor olun , her tarz ve malzemeden konut ve ticari merdivenler için önde gelen kaynağınız biziz .

Anahtar Teslim Hizmet

merdiven inşası söz konusu olduğunda üstün kaliteli ürünler, ödüllü tasarımlar ve anahtar teslimi hizmetlerle gururla itibarımızı sürdürüyoruz. Ev inşaatçıları, tüm merdiven tasarımını, özel yapımını ve kurulumunu kolaylaştırılmış uzmanlıkla idare edebilen güvenilir bir şirketle çalışmayı sever. Yalnızca zamanlama ve bütçe taleplerine saygı duymuyoruz, aynı zamanda bina yönetmeliklerine ve yönetmeliklerine uymaya da özen gösteriyoruz. Sadece estetik açıdan hoş değil, aynı zamanda güvenli ve işlevsel olan özel merdivenler üretme yeteneğimizle gurur duyuyoruz.

Yorum Yap